Sunday, June 2, 2013

vitamin well giveaway

Täna teen giveaway kus võitja saab 6pudelit  vitamin well jooke.

Selleks, et osaleda:
1. Ole mu blogi follower(paremalt join this site)
2. Kirjuta kommentaariks oma nimi ja e-mail

Head loosiõnne! :-)
Loosin võitja välja 9.06
Võitja saab: 1 reload, 2defence, 2everyday, 1care vitamin well'i :-)
Vitamin well'ist:
Vitamin Well jookide tootmisega alustati Rootsis 2008. aastal, aasta hiljem tunnistati joogid Rootsi „Aasta tooteks“. Eesti turule jõudis Vitamin Well möödunud aasta teisel poolel.
Joogid on gaseerimata ning väga maheda maitsega - mõeldud eelkõige aktiivsetele inimestele.
Vitamin Well joogid sisaldavad B, C, D ja E vitamiine, sealjuures sisaldavad need näiteks antioksüdante, tsinki, magneesiumit ja foolhapet.

Kust vitamin well jooke leiab?
Vitamin Well joogid on müügil kõikides Selverites üle Eesti, Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, Solarises, Port Arturis, paljudes väiksemates poodides ning paremini varustatud tanklates, kohvikutes, spordiklubides ning SPA-des üle Eesti.
Rohkem nende kohta saab teavet nende fb lehelt, mis asub siin

113 comments:

  1. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Liina Laks
    liina.laks@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Karoli Varblane
    karolivarblane@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Annabel O
    Annabel.Ojalaid@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Annemari Vainu
    annemari.vainu1@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Doris Välis
    doris500@hot.ee

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Erle Kaasik
      erle.kaasik@gmail.com

      Delete
  8. Lisett Pedak
    lisett.pedak@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Hanna Kristiina Lääne
    hannakrissu@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Angelika Lükk
    Angelikalukk@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Katriin Maas
    maas1kass@hot.ee

    ReplyDelete
  12. Annabel Mägi
    Annabel.mgi@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Gabrielle Hallik
    gabrielle032@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  15. Iti Kaasik
    iti.kaasik@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Kätlin Karu
    ktlinkaru@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Margit Mölder
    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Egne Ailt
    egne_ailt@hotmail.com

    ReplyDelete
  21. Kenert Karu
    Karukenert@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Piret Aarna
    aarna.piret@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Cathreen Selgis
    cathreen.selgis@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Kristina Kasjanenko
    kkrisssuu@gmail.com

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Helena Lillepool
    helena.lillepool.002@mail.ee

    ReplyDelete
  28. Elisa Näpping
    elisanapping@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  30. Mailiis Ollino
    mailiisollino@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Laura Jürima
    tiiger9@hotmail.com

    ReplyDelete
  33. Heleri Gaponenko
    hgaponenko@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Jaanika Vutt
    jaanikavutt95@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Leenu Reinsalu
    leenu.reinsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Kristina Ivanova

    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Anett Kuris

    akuris7@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Merly Maask
    mmerlyke@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Merilin Paberits

    merilinpaberits@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Anett Heinam

    netukene@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Helvi-Heleena Viies
    helvy11@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  43. Anita Hohlov

    anita14114@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Jane Tagu

    caroly.jane@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Marili Belitšev

    mbelitsev@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Kirsika Palberg

    kirssperg@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Anett Agafonov
    anettagafonov@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Kristel Kalda
    kristel.kalda@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Monika Varšavskaja
    monika.var29@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Merilyn Pähkel
    merilyn159@gmail.com

    ReplyDelete
  51. veigi vesman
    veigi.vesman@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Ingrid Viilo
    ingridviilo88@hotmail.com

    ReplyDelete
  53. Helis Hämarsalu
    helis.hamarsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Triin Heinaste
    triin_heinaste@hotmail.com

    ReplyDelete
  55. Lisell Jäätma
    lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Jenni Turunen
    jennieannihilation@hotmail.com

    ReplyDelete
  57. Emma J.
    emmmajou@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  58. Brita Tõnisson
    roosalagi@hot.ee

    ReplyDelete
  59. Birgita Mölder
    birgita.molder@mail.ee

    ReplyDelete
  60. Maris Pernik
    pernik.maris@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Sigrit-Siret Reinaru4
    sigritsiretreinaru@hot.ee

    ReplyDelete
  62. Laura Saarmann
    laura.saarmann@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Liisa-Maria Marrandi
    liisa-maria@marrandi.ee

    ReplyDelete
  64. Kerta Übner
    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  65. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  66. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  67. Kersti Einling
    kerstikene123@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Kristi Kuuspalu
    kkuuspalu@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Külli Vokk
    kulli.vokk@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Riin Kruus
    riinkruus@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Hilse-Hell Jõesaar
    Joesaar15@hot.ee

    ReplyDelete
  73. Meelis Erm

    erm.meelis@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Dianne Aalde
    dianne.aalde@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Sille Sööt
    sillesoot@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Kelly Taelma
    kekuolen_@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Sairi Sutt
    sairi.sutt@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Katrin Kannu
    kannukatrin@hot.ee

    ReplyDelete
  79. Merlin Miller
    merlin.miller.002@mail.ee

    ReplyDelete
  80. Marta Tamm

    Martatamm77@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  81. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  82. Maret Kaldmäe

    maret.kaldmae@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Kersti Elvelt
    kersti.elvelt@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Karoline Laurits
    karolinelaurits@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Keit Saveljev
    keit.saveljev@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Elina Jürisaar
    Jyrisaar99@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Luis Maria Tallo
    luisemaria.tallo@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Maris Mustallikas

    marismus@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kelly Ivask

    kellyivask@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Anna-Liisa T
    liisa1995@hotmail.com

    ReplyDelete
  92. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  93. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  94. Anett Klaanberg
    Anett.Klaanberg@hotmail.com

    ReplyDelete
  95. Getter Kumel
    getterkumel@hotmail.com

    ReplyDelete
  96. Jessica Tähiste
    jessica.tahiste@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Ann Heleen Elisabeth
    hellujou@windowslive.com

    ReplyDelete
  98. Anna-Maria Tagu
    annamaria008@hotmail.com

    ReplyDelete
  99. Kelly Künnapas
    kellukas56@hot.ee

    ReplyDelete
  100. hei kaunitar kassul on sponsor? :)

    ReplyDelete
  101. Kas teil on vaja laenu? kui jah pakume laenu määraga 3% 5000 € kuni 100,000,000.00 euro huvitatud isik peaks võtke meiega ühendust e-posti teel: victor_financial2012@live.com


    laenupakkumist

    ReplyDelete