Monday, October 7, 2013

AVON giveaway

Ma ise kasutan väga harva lauvärve, aga kui sain need avon lauvärvid, siis hakkasin ka ise katsetama. Algselt just sellepärast, et neljase lauvärvi komplekti tagaküljel on juhis, kuhu-millist tooni kanda, et jääks täiuslik silmameik ka neil, kes ise väga ei tea/oska kuidas lauvärve õigesti peale kanda :)

Võitja saab endale:
avon true color lauvärvi neljase komplekti- berry love
avon true color lauvärvi kahese komplekti- retro glamour
avon true color lauvärvi kahese komplekti- warm cashmere
avon ultra glazwear huuleläike- fiery red
avon ultra glazwear huuleläike- nude muse
avon ultra glazwear huuleläike- crystal lilac

Selleks, et võita:
1. Ole mu blogi follower(küljeribal join this site)
2. Like mu blogi facebook lehte SIIN
3. Kirjuta selle postituse kommentaariks oma nimi ja e-maili aadress

Kui soovid lisahäält, siis jaga seda postitust twitteris, facebookis, blogis või kus iganes soovid :)

Head loosiõnne!

                                                                                                                                                                    võitja loosin välja 20oktoober!



108 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  3. Keitti Kolesov
    kolesovkeitti@hot.ee

    ReplyDelete
  4. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  5. Mirje Vunukainen
    Mirjevunukainen123@hot.ee

    ReplyDelete
  6. merilin.mae@gmail.com
    Jagan fb ja twitter :)

    ReplyDelete
  7. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Helen Sai
    hellukas123@gmail.com
    jagaain twitteris ja fb's :)

    ReplyDelete
  10. Kristin Kaldasaun
    kristin.kaldasaun@hotmail.com
    jagan fb :)

    ReplyDelete
  11. Kätlin Karu.
    ktlinkaru@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Ele Orlovski
    ele.orlovski@gmail.com

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Annabel Mägi
    Annabel.mgi@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Pille-Riin Oja
    pilleriin.oja@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Pirgit Peedosaar
    pips009@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Greta Roosileht
    gretaroosileht@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Agneta Miilimäe
    agneta.miilimae@gmail.com

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Helena Meister
    helenam034@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Meeli Tammar
    mmeeeli.tammar@gmail.com

    Jagasin Facebook'is :)

    ReplyDelete
  22. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  23. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  24. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Brita Tõnisson
    brita.tonisson@gmail.com jagasin facebookis

    ReplyDelete
  26. Jaana Martinov
    pisike1@windowslive.com

    ReplyDelete
  27. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  28. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  29. Liisa Lehtiniemi
    liisa.lehtiniemi@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Epp Sillukse
    eppsillukse@hotmail.com
    Jagasin twitteris :)

    ReplyDelete
  32. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com
    Jagasin Facebookis :)

    ReplyDelete
  33. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  34. Sairi S'
    sairi.sutt@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Kirsika kirsika.teekel@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Milja :)
    milja.annukka123@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Kirke Tomingas

    kirke.tomingas@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  38. Kirke Tomingas

    kirke.tomingas@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  39. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kreete Künnapas

    printsess_kreete@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Berta K.
    berta303@hotmail.com

    ReplyDelete
  43. Helen Paddernik
    heltzpad@gmail.com
    Jagasin twitteris :)

    ReplyDelete
  44. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Jagasin Facebookis :)

    Ilusat värvilist sügist! :)

    ReplyDelete
  45. krista puusepp
    kristapuusepp@hot.ee

    ReplyDelete
  46. Tuuliki Püssim
    tulks@hot.ee

    ReplyDelete
  47. Laura Saarmann
    laura.saarmann@gmail.com
    Jagasin twitteris ja facebookis :)

    ReplyDelete
  48. Evelin Taling
    evelintaling@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Elina Jürisaar
    Jyrisaar99@gmail.com
    Jagasin twitteris. :)

    ReplyDelete
  50. Ann-Mary Ruusmaa
    annmary.ruusmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kristi Kuuspalu
    kkuuspalu@gmail.com
    jagasin blogis

    ReplyDelete
  54. Kertu Purkart
    ketukas95@gmail.com
    Jagasin twitteris ja fb'is (:

    ReplyDelete
  55. Kedi
    kedip13@gmail.com
    jagasin blogis http://kediblogi.blogspot.com/2013/10/macadamia.html

    ReplyDelete
  56. Triinu Ü.
    triinuylemaante@gmail.com
    jagasin twitteris :)

    ReplyDelete
  57. Janely Merilaht
    janelyke7@hot.ee
    jagasin facebookis ja twitteris :)
    https://twitter.com/Janely_Merilaht
    https://www.facebook.com/janely.merilaht

    ReplyDelete
  58. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.blogspot.com

    Jagasin enda blogi fb lehel! :)

    ReplyDelete
  59. Helina T.
    itshelina@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Annabel Einola
    annabel.einola@gmail.com
    Jagasin Facebook'is https://www.facebook.com/Annumwah/posts/559708980745780 :)

    ReplyDelete
  61. Leenu Reinsalu
    leenu.reinsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa@gmail.com
    jagasin fb's ja twitteris :)
    https://www.facebook.com/liana.ojamaa/posts/487210848053737
    https://twitter.com/Liana_rusher/status/387270995079217153

    ReplyDelete
  64. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee
    Jagasin seda enda facebookis :)

    ReplyDelete
  65. Helen Maasik
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Mariliis Merisalu
    mari10liis@hotmail.com

    ReplyDelete
  67. Triin Heinaste
    triin_heinaste@hotmail.com

    https://twitter.com/TriinHeinaste/status/387287940419690498

    ReplyDelete
  68. Iti Kaasik
    iti.kaasik@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Merilin Kivi
    merilinkivi@hotmail.com

    Lisan siia kaühe kommentaari.
    Oled tõesti üks lemmikumaid,kelle blogi ma pidevalt jälgin.Tõesti olen väga huvitatud sellest,mida sa kirjutad ja need pildid on ka nii head , lausa imeline on vaadata sellist asja :) . Minu silmis oled sa tõsiselt julge ja väga tubli neiu:) . Jätka samas vaimus :)
    Ja oleks tõsiseltsuur rõõm võita midagi endale.esimest korda ja midagi sellist,mis on mu suur nõrkus, kuna mulle meeldib ennast meikida ja teisi meikida.. oleks väga hea midagi uut endale võita :)

    ReplyDelete
  70. Elli Sepp
    ElliSepp777@hotmail.com

    ReplyDelete
  71. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    ReplyDelete
  72. Annabel Ojalaid

    Annabel.Ojalaid@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Kelly Kännola
    kellice555@hotmail.com

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  75. Lisell Jäätma
    lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Kulla Jakobson
    kulla.jakobson@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Brigitta Kroon
    Brigitta.kroon@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Merilin Paberits
    merilinpaberits@hotmail.com

    ReplyDelete
  79. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  80. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  81. Katre Kull
    imfunnybunny@gmail.com

    ReplyDelete
  82. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  83. Tiia Puust
    tiia.puust.004@mail.ee
    jagasin seda oma fbkis ja twitteris:
    https://twitter.com/tiiaaah/status/389710392059891712
    https://www.facebook.com/tiia.puust/posts/752048271487391 :))

    ReplyDelete
  84. Mari-Ann Kütt
    mariannkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Kairi Källo
    kskskairiii@hotmail.com

    ReplyDelete
  86. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com :)

    ReplyDelete
  87. Eke Pernik
    ekepernik@gmail.com

    https://twitter.com/zombiebats/status/390428049054781440

    ReplyDelete
  88. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  89. Jennifer Raal
    jennifer.raal.97@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Käthy Tuoppi
    kathytuoppi@gmail.com
    Jagasin blogis, facebookis ja twitteris ;)

    ReplyDelete